UHV1V151MPD
NichiconNichicon
UHV1V151MPD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHV1V151MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UHV1V151MPD.pdf2.UHV1V151MPD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UHV1V151MPD
Številka dela UHV1V151MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 497268 pcs Podatkovni list 1.UHV1V151MPD.pdf2.UHV1V151MPD.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UHV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 328mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-16802
UHV1V151MPD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 59 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 150µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 150µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UHV1V151MPD1TA
UHV1V151MPD1TA
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL