UHW1H391MPD
NichiconNichicon
UHW1H391MPD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHW1H391MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 390UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: UHW1H391MPD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UHW1H391MPD
Številka dela UHW1H391MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 390UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 176440 pcs Podatkovni list UHW1H391MPD.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UHW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.21A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.42A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-6914
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 28 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 390µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 390µF