UHW2A471MHD6
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHW2A471MHD6
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka 100V 471UF 20% HIGH RELIA-LEADED
Podatkovni listi: UHW2A471MHD6.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UHW2A471MHD6
Številka dela UHW2A471MHD6 Proizvajalec Nichicon
Opis 100V 471UF 20% HIGH RELIA-LEADED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64166 pcs Podatkovni list UHW2A471MHD6.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UHW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.25A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.5A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-17853
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 38 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.043" (26.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UHW2A471MHD
UHW2A471MHD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL