UHZ0J102MPM
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHZ0J102MPM
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: UHZ0J102MPM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UHZ0J102MPM
Številka dela UHZ0J102MPM Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5456 pcs Podatkovni list UHZ0J102MPM.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UHZ Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.21A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 14 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije General Purpose