UKL1A101MED1TD
NichiconNichicon
UKL1A101MED1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UKL1A101MED1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UKL1A101MED1TD.pdf2.UKL1A101MED1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UKL1A101MED1TD
Številka dela UKL1A101MED1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1299991 pcs Podatkovni list 1.UKL1A101MED1TD.pdf2.UKL1A101MED1TD.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UKL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 180mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 270mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-10471-3
UKL1A101MED
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose