UKL1E330MEDANATD
NichiconNichicon
UKL1E330MEDANATD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UKL1E330MEDANATD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UKL1E330MEDANATD.pdf2.UKL1E330MEDANATD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UKL1E330MEDANATD
Številka dela UKL1E330MEDANATD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 471585 pcs Podatkovni list 1.UKL1E330MEDANATD.pdf2.UKL1E330MEDANATD.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UKL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 280mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 33µF