UKL1E470MEDANA
NichiconNichicon
UKL1E470MEDANA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UKL1E470MEDANA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UKL1E470MEDANA.pdf2.UKL1E470MEDANA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UKL1E470MEDANA
Številka dela UKL1E470MEDANA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 586397 pcs Podatkovni list 1.UKL1E470MEDANA.pdf2.UKL1E470MEDANA.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UKL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 170mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 340mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-15370
UKL1E470MEDANA-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije General Purpose