UKL1HR15MDDANA
NichiconNichicon
UKL1HR15MDDANA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UKL1HR15MDDANA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 0.15UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UKL1HR15MDDANA.pdf2.UKL1HR15MDDANA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UKL1HR15MDDANA
Številka dela UKL1HR15MDDANA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 0.15UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 713085 pcs Podatkovni list 1.UKL1HR15MDDANA.pdf2.UKL1HR15MDDANA.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UKL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.6mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.2mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 0.15µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 0.15µF Aplikacije General Purpose