UKL2A3R3KDD1TA
NichiconNichicon
UKL2A3R3KDD1TA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UKL2A3R3KDD1TA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UKL2A3R3KDD1TA.pdf2.UKL2A3R3KDD1TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UKL2A3R3KDD1TA
Številka dela UKL2A3R3KDD1TA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 555104 pcs Podatkovni list 1.UKL2A3R3KDD1TA.pdf2.UKL2A3R3KDD1TA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UKL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 45mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 90mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 3.3µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 3.3µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UKL2A331KHD
UKL2A331KHD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 330UF 10% 100V RADIAL
Na zalogi: 103910 pcs
Prenesi: UKL2A331KHD.pdf
RFQ
UKL2A330MPD1TD
UKL2A330MPD1TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Na zalogi: 318041 pcs
Prenesi: UKL2A330MPD1TD.pdf
RFQ
UKL2A3R3KDD
UKL2A3R3KDD
Opis: CAP ALUM 3.3UF 10% 100V RADIAL