UKW1E101MED1TD
NichiconNichicon
UKW1E101MED1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UKW1E101MED1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UKW1E101MED1TD.pdf2.UKW1E101MED1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UKW1E101MED1TD
Številka dela UKW1E101MED1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 895864 pcs Podatkovni list 1.UKW1E101MED1TD.pdf2.UKW1E101MED1TD.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UKW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 185mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 277.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-10768-3
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije Audio