UKW1H0R1MDD1TD
NichiconNichicon
UKW1H0R1MDD1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UKW1H0R1MDD1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UKW1H0R1MDD1TD.pdf2.UKW1H0R1MDD1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UKW1H0R1MDD1TD
Številka dela UKW1H0R1MDD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1499180 pcs Podatkovni list 1.UKW1H0R1MDD1TD.pdf2.UKW1H0R1MDD1TD.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UKW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.1mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.2mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-10793-3
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 0.1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 0.1µF