UKW1V222MHD1TN
NichiconNichicon
UKW1V222MHD1TN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UKW1V222MHD1TN
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UKW1V222MHD1TN.pdf2.UKW1V222MHD1TN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UKW1V222MHD1TN
Številka dela UKW1V222MHD1TN Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88400 pcs Podatkovni list 1.UKW1V222MHD1TN.pdf2.UKW1V222MHD1TN.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UKW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.8A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.07A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-10724-3
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 33 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 2200µF Aplikacije Audio