ULD1E470MDD
NichiconNichicon
ULD1E470MDD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ULD1E470MDD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 25V THRU HOLE
Podatkovni listi: 1.ULD1E470MDD.pdf2.ULD1E470MDD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ULD1E470MDD
Številka dela ULD1E470MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 25V THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1006604 pcs Podatkovni list 1.ULD1E470MDD.pdf2.ULD1E470MDD.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija ULD Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 91mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 130mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 47µF