ULD2D100MPD1TD
NichiconNichicon
ULD2D100MPD1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ULD2D100MPD1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: 1.ULD2D100MPD1TD.pdf2.ULD2D100MPD1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ULD2D100MPD1TD
Številka dela ULD2D100MPD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 377652 pcs Podatkovni list 1.ULD2D100MPD1TD.pdf2.ULD2D100MPD1TD.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ULD Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 80mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 152mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-13861-2
493-13861-2-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose