ULD2D6R8MPD
NichiconNichicon
ULD2D6R8MPD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ULD2D6R8MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 6.8UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: 1.ULD2D6R8MPD.pdf2.ULD2D6R8MPD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ULD2D6R8MPD
Številka dela ULD2D6R8MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 6.8UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 257927 pcs Podatkovni list 1.ULD2D6R8MPD.pdf2.ULD2D6R8MPD.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ULD Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 62mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 117.8mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 6.8µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 6.8µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ULD2D6R8MPD1TA
ULD2D6R8MPD1TA
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 6.8UF 20% 200V THRUHOLE