ULD2G3R3MPD1TD
NichiconNichicon
ULD2G3R3MPD1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ULD2G3R3MPD1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.ULD2G3R3MPD1TD.pdf2.ULD2G3R3MPD1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ULD2G3R3MPD1TD
Številka dela ULD2G3R3MPD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 279075 pcs Podatkovni list 1.ULD2G3R3MPD1TD.pdf2.ULD2G3R3MPD1TD.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ULD Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 47mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-13881-2
493-13881-2-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 3.3µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 3.3µF