UMA1A221MDD1TE
NichiconNichicon
UMA1A221MDD1TE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMA1A221MDD1TE
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UMA1A221MDD1TE.pdf2.UMA1A221MDD1TE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UMA1A221MDD1TE
Številka dela UMA1A221MDD1TE Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 680655 pcs Podatkovni list 1.UMA1A221MDD1TE.pdf2.UMA1A221MDD1TE.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UMA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 135mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 202.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 220µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UMA1A221MDD1TP
UMA1A221MDD1TP
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Na zalogi: 1279276 pcs
Prenesi: UMA1A221MDD1TP.pdf
RFQ
UMA1A221MDD
UMA1A221MDD
Proizvajalci: Nichicon