UMA1HR33MDD1TE
NichiconNichicon
UMA1HR33MDD1TE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMA1HR33MDD1TE
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UMA1HR33MDD1TE.pdf2.UMA1HR33MDD1TE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UMA1HR33MDD1TE
Številka dela UMA1HR33MDD1TE Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1344318 pcs Podatkovni list 1.UMA1HR33MDD1TE.pdf2.UMA1HR33MDD1TE.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UMA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.2mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 0.33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 0.33µF Aplikacije General Purpose