UMF1V4R7MDD1TE
NichiconNichicon
UMF1V4R7MDD1TE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMF1V4R7MDD1TE
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UMF1V4R7MDD1TE.pdf2.UMF1V4R7MDD1TE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UMF1V4R7MDD1TE
Številka dela UMF1V4R7MDD1TE Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 426795 pcs Podatkovni list 1.UMF1V4R7MDD1TE.pdf2.UMF1V4R7MDD1TE.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UMF Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 50mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 5 Ohms Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose