UMJ1H010MDL
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMJ1H010MDL
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: UMJ1H010MDL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UMJ1H010MDL
Številka dela UMJ1H010MDL Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5428 pcs Podatkovni list UMJ1H010MDL.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UMJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 8.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 12.6mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.205" (5.20mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 1µF Aplikacije General Purpose