UMR1C101MDD1TP
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMR1C101MDD1TP
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 16V THRU HOLE
Podatkovni listi: 1.UMR1C101MDD1TP.pdf2.UMR1C101MDD1TP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UMR1C101MDD1TP
Številka dela UMR1C101MDD1TP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 16V THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 696190 pcs Podatkovni list 1.UMR1C101MDD1TP.pdf2.UMR1C101MDD1TP.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UMR Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 92mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 138mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UMR1E470MDD1TE
UMR1E470MDD1TE
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 47UF 20% 25V THRU HOLE
Na zalogi: 873281 pcs
Prenesi: UMR1E470MDD1TE.pdf
RFQ
UMR1C101MDD
UMR1C101MDD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 100UF 20% 16V THRU HOLE