UMR1H220MDD
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMR1H220MDD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 50V THRU HOLE
Podatkovni listi: 1.UMR1H220MDD.pdf2.UMR1H220MDD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UMR1H220MDD
Številka dela UMR1H220MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 50V THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1220717 pcs Podatkovni list 1.UMR1H220MDD.pdf2.UMR1H220MDD.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UMR Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 52mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 78mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-17663
UMR1H220MDD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose