UPA1C102MPD
NichiconNichicon
UPA1C102MPD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPA1C102MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPA1C102MPD.pdf2.UPA1C102MPD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPA1C102MPD
Številka dela UPA1C102MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 238701 pcs Podatkovni list 1.UPA1C102MPD.pdf2.UPA1C102MPD.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UPA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 930mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.24A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-16980
UPA1C102MPD-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 49 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1000µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UPA1A822MHD
UPA1A822MHD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 8200UF 20% 10V RADIAL
Na zalogi: 69733 pcs
Prenesi: UPA1A822MHD.pdf
RFQ
UPA1C102MPD3TD
UPA1C102MPD3TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Na zalogi: 151465 pcs
Prenesi: UPA1C102MPD3TD.pdf
RFQ
UPA1A821MPD1TD
UPA1A821MPD1TD
Opis: CAP ALUM 820UF 20% 10V RADIAL
Prenesi: UPA1A821MPD1TD.pdf
UPA1C102MPD6
UPA1C102MPD6