UPA1C222MHD
NichiconNichicon
UPA1C222MHD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPA1C222MHD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPA1C222MHD.pdf2.UPA1C222MHD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPA1C222MHD
Številka dela UPA1C222MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72639 pcs Podatkovni list 1.UPA1C222MHD.pdf2.UPA1C222MHD.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UPA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.607A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.89A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena Q4225881C
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 29 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.787" (20.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2200µF