UPA1C332MHD
NichiconNichicon
UPA1C332MHD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPA1C332MHD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPA1C332MHD.pdf2.UPA1C332MHD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPA1C332MHD
Številka dela UPA1C332MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97816 pcs Podatkovni list 1.UPA1C332MHD.pdf2.UPA1C332MHD.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UPA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.312A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.72A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-5430
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 18 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.319" (33.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 3300µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 3300µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UPA1C392MHD
UPA1C392MHD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
Na zalogi: 92001 pcs
Prenesi: UPA1C392MHD.pdf
RFQ
UPA1C332MHD6
UPA1C332MHD6
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL