UPA1E391MPD
NichiconNichicon
UPA1E391MPD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPA1E391MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 390UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPA1E391MPD.pdf2.UPA1E391MPD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPA1E391MPD
Številka dela UPA1E391MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 390UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 283708 pcs Podatkovni list 1.UPA1E391MPD.pdf2.UPA1E391MPD.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UPA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 645mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 860mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 62 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 390µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 390µF Aplikacije General Purpose