UPA1E472MHD1TN
NichiconNichicon
UPA1E472MHD1TN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPA1E472MHD1TN
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPA1E472MHD1TN.pdf2.UPA1E472MHD1TN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPA1E472MHD1TN
Številka dela UPA1E472MHD1TN Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47507 pcs Podatkovni list 1.UPA1E472MHD1TN.pdf2.UPA1E472MHD1TN.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UPA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.423A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.85A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-4908-1
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 18 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 4700µF