UPA1V122MHD
NichiconNichicon
UPA1V122MHD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPA1V122MHD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPA1V122MHD.pdf2.UPA1V122MHD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPA1V122MHD
Številka dela UPA1V122MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75957 pcs Podatkovni list 1.UPA1V122MHD.pdf2.UPA1V122MHD.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UPA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.938A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.28A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 22 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1200µF Aplikacije General Purpose