UPA1V222MHD6TN
NichiconNichicon
UPA1V222MHD6TN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPA1V222MHD6TN
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPA1V222MHD6TN.pdf2.UPA1V222MHD6TN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPA1V222MHD6TN
Številka dela UPA1V222MHD6TN Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79151 pcs Podatkovni list 1.UPA1V222MHD6TN.pdf2.UPA1V222MHD6TN.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UPA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.244A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.64A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-4918-3
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 25 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2200µF