UPB1E470MDD
NichiconNichicon
UPB1E470MDD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPB1E470MDD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: UPB1E470MDD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UPB1E470MDD
Številka dela UPB1E470MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5196 pcs Podatkovni list UPB1E470MDD.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UPB Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 55mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 90.75mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-5975
UPB1E470MDD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 47µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UPB1E470MDD1TA
UPB1E470MDD1TA
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Na zalogi: 6005 pcs
Prenesi: UPB1E470MDD1TA.pdf
RFQ
UPB1E102MHD1TO
UPB1E102MHD1TO
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Na zalogi: 5256 pcs
Prenesi: UPB1E102MHD1TO.pdf
RFQ
UPB1E470MDD1TD
UPB1E470MDD1TD