UPB2D101MHD1TN
NichiconNichicon
UPB2D101MHD1TN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPB2D101MHD1TN
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPB2D101MHD1TN.pdf2.UPB2D101MHD1TN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UPB2D101MHD1TN
Številka dela UPB2D101MHD1TN Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4118 pcs Podatkovni list 1.UPB2D101MHD1TN.pdf2.UPB2D101MHD1TN.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UPB Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 550mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.1A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-4952-3
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.043" (26.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UPB2D271MHD
UPB2D271MHD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 270UF 20% 200V RADIAL
Na zalogi: 4869 pcs
Prenesi: UPB2D271MHD.pdf
RFQ
UPB2D101MHD
UPB2D101MHD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL