UPJ1A152MHD6
NichiconNichicon
UPJ1A152MHD6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPJ1A152MHD6
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPJ1A152MHD6.pdf2.UPJ1A152MHD6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPJ1A152MHD6
Številka dela UPJ1A152MHD6 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 145783 pcs Podatkovni list 1.UPJ1A152MHD6.pdf2.UPJ1A152MHD6.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UPJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.19A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.33A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 78 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1500µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1500µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UPJ1A181MED1TA
UPJ1A181MED1TA
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 180UF 20% 10V RADIAL
Na zalogi: 875925 pcs
Prenesi: UPJ1A181MED1TA.pdf
RFQ
UPJ1A152MHD6TN
UPJ1A152MHD6TN
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL