UPJ1C181MED1TD
NichiconNichicon
UPJ1C181MED1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPJ1C181MED1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 180UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPJ1C181MED1TD.pdf2.UPJ1C181MED1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPJ1C181MED1TD
Številka dela UPJ1C181MED1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 180UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 666604 pcs Podatkovni list 1.UPJ1C181MED1TD.pdf2.UPJ1C181MED1TD.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UPJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 285mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 405mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-5017-1
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 310 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.630" (16.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 180µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 180µF