UPJ1C821MPD
NichiconNichicon
UPJ1C821MPD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPJ1C821MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 820UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPJ1C821MPD.pdf2.UPJ1C821MPD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPJ1C821MPD
Številka dela UPJ1C821MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 208534 pcs Podatkovni list 1.UPJ1C821MPD.pdf2.UPJ1C821MPD.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UPJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.03A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.22A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 84 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.043" (26.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 820µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose