UPJ1E272MHD6
NichiconNichicon
UPJ1E272MHD6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPJ1E272MHD6
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPJ1E272MHD6.pdf2.UPJ1E272MHD6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPJ1E272MHD6
Številka dela UPJ1E272MHD6 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54086 pcs Podatkovni list 1.UPJ1E272MHD6.pdf2.UPJ1E272MHD6.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UPJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.06A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.29A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 34 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.043" (26.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2700µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UPJ1E272MHD6TN
UPJ1E272MHD6TN
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL