UPJ1E561MHD6TO
NichiconNichicon
UPJ1E561MHD6TO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPJ1E561MHD6TO
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 560UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPJ1E561MHD6TO.pdf2.UPJ1E561MHD6TO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPJ1E561MHD6TO
Številka dela UPJ1E561MHD6TO Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 560UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 249933 pcs Podatkovni list 1.UPJ1E561MHD6TO.pdf2.UPJ1E561MHD6TO.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UPJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 860mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.06A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-12035-3
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 100 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 560µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 560µF