UPJ1J391MHD6TN
NichiconNichicon
UPJ1J391MHD6TN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPJ1J391MHD6TN
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPJ1J391MHD6TN.pdf2.UPJ1J391MHD6TN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPJ1J391MHD6TN
Številka dela UPJ1J391MHD6TN Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78874 pcs Podatkovni list 1.UPJ1J391MHD6TN.pdf2.UPJ1J391MHD6TN.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UPJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.17A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.5A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-5077-1
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 70 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.846" (21.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 390µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 390µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UPJ1J391MHD
UPJ1J391MHD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL