UPJ1K151MPD
NichiconNichicon
UPJ1K151MPD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPJ1K151MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 80V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPJ1K151MPD.pdf2.UPJ1K151MPD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPJ1K151MPD
Številka dela UPJ1K151MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 80V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 249894 pcs Podatkovni list 1.UPJ1K151MPD.pdf2.UPJ1K151MPD.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UPJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 459mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-11093
UPJ1K151MPD-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 150 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.299" (33.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 150µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 150µF Aplikacije General Purpose