UPM1A122MPD1TD
NichiconNichicon
UPM1A122MPD1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPM1A122MPD1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPM1A122MPD1TD.pdf2.UPM1A122MPD1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPM1A122MPD1TD
Številka dela UPM1A122MPD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 356041 pcs Podatkovni list 1.UPM1A122MPD1TD.pdf2.UPM1A122MPD1TD.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UPM Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.12A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.26A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-11957-3
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 50 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1200µF