UPM1H180MDD
NichiconNichicon
UPM1H180MDD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPM1H180MDD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 18UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPM1H180MDD.pdf2.UPM1H180MDD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPM1H180MDD
Številka dela UPM1H180MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 18UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 697674 pcs Podatkovni list 1.UPM1H180MDD.pdf2.UPM1H180MDD.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UPM Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 79mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 165mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 800 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 18µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 18µF Aplikacije General Purpose