UPM2A270MPD1TD
NichiconNichicon
UPM2A270MPD1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPM2A270MPD1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 27UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPM2A270MPD1TD.pdf2.UPM2A270MPD1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPM2A270MPD1TD
Številka dela UPM2A270MPD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 27UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 340870 pcs Podatkovni list 1.UPM2A270MPD1TD.pdf2.UPM2A270MPD1TD.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UPM Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 160mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 300mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-5299-1
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 470 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 27µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 27µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UPM2A221MHD6
UPM2A221MHD6
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Na zalogi: 114768 pcs
Prenesi: UPM2A221MHD6.pdf
RFQ
UPM2A220MPD1TD
UPM2A220MPD1TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
Na zalogi: 668686 pcs
Prenesi: UPM2A220MPD1TD.pdf
RFQ
UPM2A270MPD
UPM2A270MPD
Opis: CAP ALUM 27UF 20% 100V RADIAL