UPS1C102MPD1TD
NichiconNichicon
UPS1C102MPD1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPS1C102MPD1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPS1C102MPD1TD.pdf2.UPS1C102MPD1TD.pdf3.UPS1C102MPD1TD.pdf4.UPS1C102MPD1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPS1C102MPD1TD
Številka dela UPS1C102MPD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UPS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 870mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-11922-1
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 110 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1000µF