UPS1H470MED1TA
NichiconNichicon
UPS1H470MED1TA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPS1H470MED1TA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPS1H470MED1TA.pdf2.UPS1H470MED1TA.pdf3.UPS1H470MED1TA.pdf4.UPS1H470MED1TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPS1H470MED1TA
Številka dela UPS1H470MED1TA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UPS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 42.5mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 650 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 47µF