UPS2A4R7MDD
NichiconNichicon
UPS2A4R7MDD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPS2A4R7MDD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPS2A4R7MDD.pdf2.UPS2A4R7MDD.pdf3.UPS2A4R7MDD.pdf4.UPS2A4R7MDD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPS2A4R7MDD
Številka dela UPS2A4R7MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UPS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 12.58mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 74mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-17680
UPS2A4R7MDD-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 4.6 Ohms
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 4.7µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UPS2AR47MDD1TA
UPS2AR47MDD1TA
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Na zalogi: 990950 pcs
Prenesi: UPS2AR47MDD1TA.pdf
RFQ
UPS2A4R7MDD1TD
UPS2A4R7MDD1TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL