UPT2D681MRD6
NichiconNichicon
UPT2D681MRD6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPT2D681MRD6
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPT2D681MRD6.pdf2.UPT2D681MRD6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPT2D681MRD6
Številka dela UPT2D681MRD6 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40025 pcs Podatkovni list 1.UPT2D681MRD6.pdf2.UPT2D681MRD6.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija UPT Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.5A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.4A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-11170
UPT2D681MRD6-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.492" (12.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 680µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 680µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UPT2D681MRD
UPT2D681MRD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 680UF 20% 200V RADIAL