UPT2E561MRD
NichiconNichicon
UPT2E561MRD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPT2E561MRD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 560UF 20% 250V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPT2E561MRD.pdf2.UPT2E561MRD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPT2E561MRD
Številka dela UPT2E561MRD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 560UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31622 pcs Podatkovni list 1.UPT2E561MRD.pdf2.UPT2E561MRD.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija UPT Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.55A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.48A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-11178
UPT2E561MRD-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.492" (12.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 560µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 560µF Aplikacije General Purpose