UPV1A121MGD
NichiconNichicon
UPV1A121MGD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPV1A121MGD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 120UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPV1A121MGD.pdf2.UPV1A121MGD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPV1A121MGD
Številka dela UPV1A121MGD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 120UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 336836 pcs Podatkovni list 1.UPV1A121MGD.pdf2.UPV1A121MGD.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UPV Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 750 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 120µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 120µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UPV1A121MGD1TD
UPV1A121MGD1TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 120UF 20% 10V RADIAL