UPV1V220MFD1TA
NichiconNichicon
UPV1V220MFD1TA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPV1V220MFD1TA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPV1V220MFD1TA.pdf2.UPV1V220MFD1TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPV1V220MFD1TA
Številka dela UPV1V220MFD1TA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 553093 pcs Podatkovni list 1.UPV1V220MFD1TA.pdf2.UPV1V220MFD1TA.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UPV Ripple Current @ Visoka frekvenca 160mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 1.3 Ohms
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 22µF