UPV1V390MGD1TD
NichiconNichicon
UPV1V390MGD1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPV1V390MGD1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 39UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPV1V390MGD1TD.pdf2.UPV1V390MGD1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPV1V390MGD1TD
Številka dela UPV1V390MGD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 39UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 436151 pcs Podatkovni list 1.UPV1V390MGD1TD.pdf2.UPV1V390MGD1TD.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UPV Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-11788-1
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 700 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 39µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 39µF