UPW0J332MHD1TO
NichiconNichicon
UPW0J332MHD1TO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPW0J332MHD1TO
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPW0J332MHD1TO.pdf2.UPW0J332MHD1TO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPW0J332MHD1TO
Številka dela UPW0J332MHD1TO Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 112664 pcs Podatkovni list 1.UPW0J332MHD1TO.pdf2.UPW0J332MHD1TO.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UPW Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.655A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-12058-1 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 38 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3300µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 3300µF Aplikacije General Purpose